Вартість навчання

В АМА ви маєте доступ до вимогливої програми сучасної музики, новітньї музичної технології та оснащення, найкращих світових професіоналів та можливість бути частиною світового музичного суспільства. Тому наше навчання не є дешевим. Але ми робимо все можливе щоби Ваша освіта була доступною.

Засновник


Влад Дебрянський


Влад Дебрянський (англ. Vlad DeBriansky) приніс до столиці України цю уникальну академію разом із багатством професіоналізму та життєвого досвіду.


Номінований на декілька нагород Гремі, музика Влада досягла вершин чартів в США як артиста, композитора так і продюсера, працювавши з багатьма всесвітніми зірками у багатьох жанрах та сферах музики. 


Відразу після закінчення Політехнічного Університету з червоним дипломом у м. Львові, його гітара стала частиною легендарної львівської групи Клуб Шанувальників Чаю, після чого Влад створює группу Луні Пелен. Відразу після випуску успішної пластинки, та під час інфляції в Україні на початку 90х років, Влада запрошує на навчання Berklee College Of Music в Бостоні, США.


​Він бере уроки гітари, композиції у таких музикантів як John Abercrombie, Mike Stern, Jon Finn та інших.


​Скоро у 1997-му році Влад переїжджає до Нью Йорку та підпісує контракт із легендарною компанією Hush Productions/Capitol Records. Під час запису свого альбому він співпрацює з такими зірками як Freddie Jackson, Melba Moore, Melisa Morgan, Miki Howard, Lisa Minelli, Peter Gabriel, Peter Yarrow та такими композиторами і продюсерами як Barry Eastmond, Phil Ramone та інші.


​В той самий час він захоплюеться новою тоді інтернет технологією і співпрацює із компанією Tutor.com для розвитку засобів навчання музики.


Захоплення технологією приводить Влада до Сан Франциско де він співпрацює з багатьма технологічними компаніями для розвитку музичних засобів навчання.


​У 2004-му році виходить його пластинка Vladosphere, яка заполонила американські радіостанції від Нью Йорку до Лос Анджелесу досягнувши 4-ї позиції на американьскому чарті, попередивши таких зірок як Phil Collin чи Lenny Kravitz.


У 2007-му році виходить його пластинка Sun In Capricorn, яка досягла 4 Греммі номінацій.


Переїхавши до Лос Анджелесу, Влад співпрацює з багатьма музикантами такими як King Crimson, Sly and the Family Stone, Antonia Bennett (Tony Bennett), Holly Knight, Orianthi, Katy Perry; працює над фільмами; співпрацює з телебаченням для створення нових музичних програм.


Даючи концерти та майстер класи, Влад починає громадську роботу для Chops академії для артистичних дітей в Каліфорнії. В той самий час стає спікером ZAP!cars електричних машин для промоції чистого двигуна.


"Я завжди мріяв щоби музика була універсальною мовою..." - каже він, "... що би кожен талант мав всі засоби для самовідкриття, розвитку та самореалізації незалежно від географічного середовища". "Насамперед, будучи українцем, я хотів створити фундамент саме в Україні де я бачу історичний центр унікальної східної Європейської культури".


У 2011-му році співпраця з українськoю співачкою Руслана знову приводить Влада до батьківщини.


У 2013 році, готуючи новий проект Jacks Last Dollar, Berklee College of Music попросили Влада до співробітництва. В процесі виникла ця унікальна академія у місті Києві, Україна.

Розкрий свій потенціал. Навчайся в AMA

Ми віримо, що кожен наш студент володіє талантом, та потенціалом який ми розкриваємо та розвиваємо.

Зареєструватись Завантажити брошуру

Про AMA

Лідер у Східній Європі як перша американська інтегрована музична академія з курсами: джаз, рок, електро-гітара, музика для кінофільмів та ігор, написання сучасних пісень, DJ, електронної музики, техніка продюсування, збереження традиційної музики методом інтеграції у сучасну та багато інших жанрів та сфер музики.

Контакты

м. Київ
вул. Борщагівська, 206

Тел: (067) 560-22-13
email: amakyiv@gmail.com

Top