Влад Дебрянський

Влад Дебрянський (англ. Vlad DeBriansky) приніс до столиці України цю унікальну академію разом із багатством професіоналізму та життєвого досвіду.

Влад Дебрянський і Quincy Jones ​Номінований на декілька нагород Гремі, музика Влада досягла вершин чартів в США як артиста, композитора так і продюсера, працювавши з багатьма всесвітніми зірками у багатьох жанрах та сферах музики.

Відразу після закінчення Політехнічного Університету з червоним дипломом у м. Львові, його гітара стала частиною легендарної львівської групи Клуб Шанувальників Чаю, після чого Влад створює группу Луні Пелен. Відразу після випуску успішної пластинки, та під час інфляції в Україні на початку 90х років, Влада запрошує на навчання Berklee College Of Music в Бостоні, США.

Він бере уроки гітари, композиції у таких музикантів як John Abercrombie, Mike Stern, Jon Finn та інших.

Скоро у 1997-му році Влад переїжджає до Нью Йорку та підпісує контракт із легендарною компанією Hush Productions/Capitol Records. Під час запису свого альбому він співпрацює з такими зірками як Freddie Jackson, Melba Moore, Melisa Morgan, Miki Howard, Lisa Minelli, Peter Gabriel, Peter Yarrow та такими композиторами і продюсерами як Barry Eastmond, Phil Ramone та інші.

В той самий час він захоплюеться новою тоді інтернет технологією і співпрацює із компанією Tutor.com для розвитку засобів навчання музики.

Захоплення технологією приводить Влада до Сан Франциско де він співпрацює з багатьма технологічними компаніями для розвитку музичних засобів навчання.

У 2004-му році виходить його пластинка Vladosphere, яка заполонила американські радіостанції від Нью Йорку до Лос Анджелесу досягнувши 4-ї позиції на американьскому чарті, попередивши таких зірок як Phil Collin чи Lenny Kravitz.

У 2007-му році виходить його пластинка Sun In Capricorn, яка досягла 4 Греммі номінацій.

Влад Дебрянський та Steve VaiПереїхавши до Лос Анджелесу, Влад співпрацює з багатьма музикантами такими як King Crimson, Sly and the Family Stone, Antonia Bennett (Tony Bennett), Holly Knight, Orianthi, Katy Perry; працює над фільмами; співпрацює з телебаченням для створення нових музичних програм.

Даючи концерти та майстер класи, Влад починає громадську роботу для Chops академії для артистичних дітей в Каліфорнії. В той самий час стає спікером ZAP!cars електричних машин для промоції чистого двигуна.

"Я завжди мріяв щоби музика була універсальною мовою..." - каже він, "... що би кожен талант мав всі засоби для самовідкриття, розвитку та самореалізації незалежно від географічного середовища". "Насамперед, будучи українцем, я хотів створити фундамент саме в Україні де я бачу історичний центр унікальної східної Європейської культури".

У 2011-му році співпраця з українськoю співачкою Руслана знову приводить Влада до батьківщини.

У 2013 році, готуючи новий проект Jacks Last Dollar, Berklee College of Music попросили Влада до співробітництва. В процесі виникла ця унікальна академія у місті Києві, Україна.

Розкрий свій потенціал. Навчайся в AMA

Ми віримо, що кожен наш студент володіє талантом, та потенціалом який ми розкриваємо та розвиваємо.

Зареєструватись Завантажити брошуру

Про AMA

Лідер у Східній Європі як перша американська інтегрована музична академія з курсами: джаз, рок, електро-гітара, музика для кінофільмів та ігор, написання сучасних пісень, DJ, електронної музики, техніка продюсування, збереження традиційної музики методом інтеграції у сучасну та багато інших жанрів та сфер музики.

Контакты

м. Київ
вул. Борщагівська, 206

Тел: (067) 560-22-13
email: amakyiv@gmail.com

Top