Викладачі

АМА має високий критерій рівня вчителів. Один із наших принципів - не можливо навчити музики, але можна надихнути студента. Тому наші вчителі найуспішніші професіонали у сфері сучасної музики.

Якнайменше один раз нагороджений чи номінований на найвишу музичну нагороду Гремі чи Оскар, наш вчитель це найкращих професіонал і найкращий товариш студенту який вчиться в АМА.

Один із вчителів:

Рани Сонґ (engl. Rahni Song)

За багато років своєї карєри в ролі продюсера, аранжувальника ритму чи оркестру, композитора пісень та музики, записуючого інженера чи виконавця Рані завжди відчував пульс на сучасній музиці. Від Funk, R&B, Gospel та Hip Hop до Класичноі, Pop, Rock чи Jazz, він найсправжній музичний хаміліон.

​Коли Рані було 19, він створив записуючу компанію Emprise Records з якою він ​мав великий успіх у 70х та 80х. Його продюсування зробило багатьом співакам госпелу карєру до сьогоднішнього дня. Пізніше він став основним ​аранжувальником та піаністом для George Clinton та Bootsy Collins. Після спів праці з P-Funk, Рані почав продюсувати таких зірок як Najee, Freddie Jackson, Hall & Oates, Chico DeBarge, Lisa Fischer, Marion Meadows, David Ruffin, Eddie Kendrick та Melba Moore.

​Рані зпродюсував музику для багатьох телевізійних програм та шоу, та був ​композитором для таких кінофільмів як Bad Boys, Never Talk To Strangers, Not Easily Broken та Mo’ Money. Серед його регулярних кліентив такі компанії як Warner Brothers Records, Blue Note, A&M Records, Mercury, Universal Music, RCA, Motown, EMI, Capitol Records, Epic and Geffen.

​​Рані має 2 Гремі номінации, та обладач багатьох номер 1 пластинок в США та світі, декілька Золотих та Платинових пластинок нагород (понад 500,000 та 1 міліон продажу пластинок відповідно), нагород Soul Train та нагород Apex Golden Reel Awards.

СЕРЕД ІНШИХ:

Вокал: Адам Джозеф Ходжез (Adam Joseph Hodges).

​​Адам спеціалізується в соул, r&b вокал. Будучи зиркою на Sony BMG Records в Нью Ыорку, та постийно працюючи над новими проектами, Адам из задоволенням приносить свий досвид до АМА.

ЕКСЛЮЗИВ ОНЛАЙН СЕШОНС:

​​Вокальний тренер зірок: ГЕРІ КАТОНА (Gary Catona).

​​Без сумніву найвідомішій вокальний тренер нашого часу. Серед його кліентив такі зірки як: Френк Сінатра, Тоні Бенет, Стіві Уондер, Уитні Хьюстон, Сіл, Андреа Боччелі, Робін Тик та багато інших.

​​АМА ексклюзивно пропонує онлайн уроки з легендарним вчителем.

Розкрий свій потенціал. Навчайся в AMA

Ми віримо, що кожен наш студент володіє талантом, та потенціалом який ми розкриваємо та розвиваємо.

Зареєструватись Завантажити брошуру

Про AMA

Лідер у Східній Європі як перша американська інтегрована музична академія з курсами: джаз, рок, електро-гітара, музика для кінофільмів та ігор, написання сучасних пісень, DJ, електронної музики, техніка продюсування, збереження традиційної музики методом інтеграції у сучасну та багато інших жанрів та сфер музики.

Контакты

м. Київ
вул. Борщагівська, 206

Тел: (067) 560-22-13
email: amakyiv@gmail.com

Top